Online werken heeft voor veel mensen de voorkeur. Jij bent lekker op je gemak in je eigen huis samen met je hond. Jullie hoeven niet te reizen en dat scheelt veel tijd en vaak ook stress.
Gaat jouw voorkeur uit naar online, dan ontvang ik graag een aantal filmpjes van je hond, zodat ik kan invoelen wat er bij de hond gebeurt.
Voor het consult* trek ik een blok van 2 uur voor je uit. Daarin vinden we de oorzaak van het gedrag van je hond, eerder stoppen we niet 😉
Als de oorzaak duidelijk is, komt daaruit de aanpak voort, zodat jullie weer samen verder kunnen. Op een manier die voor allebei fijn is.
De aanpak is altijd op maat voor wat passend is in jullie eigen proces.
Je investering voor het consult is € 155.
Het komt regelmatig voor dat mens en hond aan dit consult genoeg hebben om samen weer door te kunnen. Mocht er toch meer ondersteuning gewenst zijn, omdat je écht wilt gaan voor je hond, dan kan dat natuurlijk ook. Dan starten we een samenwerking voor iets langere tijd.
* Op het consult zijn de algemene voorwaarden van toepassing.
Reviews:
“Mijn grote hond 50+ kg begon ineens uit te vallen naar kinderen en mensen. Hier schrok ik enorm van.
Ik heb meteen contact gezocht met Monique want uit ervaring weet ik dat er vaak iets aan uitvalgedrag ten grondslag ligt. Na een duidelijk intakegesprek is Monique, op een liefdevolle manier, aan het werk gegaan met een quantumtouch healing. In overleg hebben we ook nog besloten een systemische opstelling te doen.
Het resultaat is tot nu toe duidelijk merkbaar. wat een verbetering. Zo blij mee.
Mijn hond valt niet meer uit en laat zich beter leiden in voor haar moeilijke situaties.
Het contact met Monique was erg plezierig, ze legt alles rustig uit, toont begrip, oordeelt niet en denkt vooral met de hond mee. Wij zijn fan!
Sanne”